سيستم هاي مديريت محتوي و بررسی يك نمونه cms به نام postnuke و نگاهی به توسعه ماژول و نحو

مطالب دیگر:
کنترل موتور DCترجمه مقاله The electricity market in a renewable energy systemدانلود پاورپوینت بررسی میزان شفافیت و پاسخگویی در نظامهای سیاسی مختلف و شناسایی الزامات ارتقای شفافدانلود پاورپوینت متدلوژی سیستم های نرم(SSM)طرح برچسب گلاب با اندازه 11*8.5 سانتی متردانلود پاورپوینت دونالد ترامپدانلود پاورپوینت اسید سولفوریکطرح جدید لیبل و برچسب عرق نعنا در اندازه 11*8.5 سانتی مترپاورپوینت در مورد آلکین هاپاورپوینت اصول عقاید نبوت 31 اسلایدCoronavirus Disease 2019 (COVID-19):Epidemiology Pathogenesis Diagnosis and Therapeutics (Medical Virology: From Pathogenesis to Disease Control)پاورپوینت در مورد بتن و انواع آن و کاربردپاورپوینت با موضوع تولید آهنپاورپوینت آیین نامه‌ پیشگیری‌ و مبارزه‌ با آتش‌ سوزی‌ در كارگاه هاپاورپوینت فوریتهای پزشکی در کودکاندانلود پاورپوینت قواعد عربی 1اسلاید در مورد قواعد عربی 2طرح لایه باز گلاب قالب دار (عرقیات دارویی)طرح قالب دار عرق نعنا (لیبل عرقیات دارویی)پاورپوینت آناتومی انسانی 184 اسلایدبرنامه ریزی بافت فرسوده شمیران نو (منطقه 4 تهران)بررسی شاخص محله به عنوان یکی از عناصر شهرهای ایرانی -اسلامیبافت فرسوده شهری (بافت فرسوده)پاورپوینت بررسی علائم فرسودگی شغلی (Job Burnout) و راه های برون رفت از آنپاورپوینت با موضوع خفاش ها
فرمت فایل: word تعداد صفحات: 63 مقدمه: امروزه پيشرفت تكنولوژي روند رو به رشدي را به سرعت طي ميكند و در اين ميان كامپيوتر و IT نقش اساسي را بر عهده دارند و دنياي بزرگ ما را به دهكده كوچك جهاني تبديل كرده اند. اينترنت، فضاي سايبر و سايت هاي وب همگي مسئ|لینک خرید فایل|اِن بی|30020478|nbd
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان سيستم هاي مديريت محتوي و بررسی يك نمونه cms به نام postnuke و نگاهی به توسعه ماژول و نحو آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

فرمت فایل: wordتعداد صفحات: 63

مقدمه:امروزه پيشرفت تكنولوژي روند رو به رشدي را به سرعت طي مي‌كند و در اين ميان كامپيوتر و IT نقش اساسي را بر عهده دارند و دنياي بزرگ ما را به دهكده كوچك جهاني تبديل كرده اند.اينترنت، فضاي سايبر و سايت هاي وب همگي مسئول ارتباط ما با اين دهكده جهاني اند، از طرفي كاربران براي انجام امور مختلف خود هميشه فاكتورهاي خاصي را در نظر دارند از اين رو دانشمندان IT همواره سعي كرده اند با خلق مفاهيم و تكنولوژي هاي جديد همه فاكتورهاي اساسي كاربران ازجمله كارايي، سرعت، دقت، امنيت، آساني و زيبايي و ... را تا حد مطلوب مورد توجه قرار دهند.سيستم هاي مديريت محتوي يا cms يكي از اين دستاوردها است كه دراين مجال اندك سعي شده است تا حدودي به آن پرداخته شود و به عنوان نمونه روي سيستم مديريت محتوي خاصي به نام postnuke تمركز شده است.

فصل اولسيستم هاي مديريت محتوي (cms)

فصل اولسيستم مديريت محتوا (CMS) چيست؟دنياي امروز دنياي اطلاع رساني است. در صحنه رقابت تنگاتنگي كه امروزه بين شركتها و موسسات وجود دارد، يكي از اصول اوليه براي بقا و پيشرفت اطلاع رساني صحيح و لحظه به لحظه است. واضح است كه اولين وسيله ارتباطي و اطلاعاتي در عصر حاضر شبكه جهاني اينترنت مي‌باشد. تقريبا هيچ شركت يا موسسه اي را در دنيا نمي‌توانيد پيدا كنيد كه در زمينه كاري خود موفق باشد بدون اينكه از طريق وب سايت اينترنتي خود را به ديگران معرفي كرده باشد. با توجه به اهميت بالايي كه پايگاه هاي اينترنتي در دنياي تجارت دارند،‌معمولا مديران ارشد شركتها تمايل دارند خود شخصا بر محتويات آن نظارت داشته باشند اين در حالي است كه آنان معمولا فاقد دانش فني در مورد نحوه طراحي و توليد و ايجاد تفكرات در يك سايت اينترنتي هستند. در اين موارد سيستم مديريت محتوا مي‌تواند بهترين راه حل باشد. سيستم مديريت محتوا CMS چيست؟ اين سيستم ها كه امروزه در وب به نام CMS شناخته مي‌شوند مخفف Content Management System مي‌باشند كه يك برنامه نرم افزاري روي سرور هستند و به مدير سايت اجازه مي‌دهند تا بدون نياز به طراحي دوباره سايت محتواي سايت را تغيير دهد. سيستم مديريت محتواي سايت اين امكان را به شما مي‌دهد خودتان سايت خود را توليد كرده و آن را به طور كامل مديريت نماييد و براي اين امر نياز به دانش تخصصي در اين زمينه نداريد. با استفاده از اين نرم افزار بسيار ساده تر از آنچه تصور كنيد مي‌توانيد بخشهاي مختلف سايت خود را مديريت كنيد بخشهاي جديد ايجاد كرده و به سايت خود اضافه كنيد و يا محتويات آنها را تغيير دهيد. براي اين منظور حتي لازم نيست اطلاعات را مجددا بر روي وب سرور خود بارگذاري كنيد. كليه اين تغييرات بلافاصله پس از آنكه دستور تغيير وارد مي‌شود اعمال مي‌شوند همه چيز بسيار ساده تر از آنچه شما تصور مي‌كنيد انجام خواهد شد. چرا شما يك CMS لازم داريد؟ اگر سايت شما هر چند وقت يكبار به روز مي‌شود مي‌توانيد بجاي اينكه هر بار به يك شركت طراحي وب مراجعه كنيد خودتان با استفاده از برنامه هاي مديريت محتوا تغييراتتان را روي سايت اعمال كنيد.

فصل دوم:Postnuke

بخش اول: كليات postnukeمعرفي postnukePostnuke يك بسته نرم افزاري است كه براي مديريت محتوي، انجمن ها و همكاري بر روي سايت ايجاد شده است. اين بسته به عنوان يك نرم افزار opensource به طور رايگان، تهيه شده است (تحت ليسانس عمومي‌GNU)به عبارت ديگر postnuke انحصاري شده وقانون كپي رايت دارد اما در مقابل ما آزادي هاي بيشتري داريم.ما در اينجا مجاز به كپي كردن، استفاده و تغيير post nuke هستيم البته در صورتيكه موافق نكات زير باشيم.-سرويس برنامه را به ديگران بدهيم-مجوز اصلي و كپي رايت را حذف نكنيم و يا تغيير ندهيم و همين مجوز را براي هر كاري مشتق شده ديگر به كار ببريم.